Daugeliui iš mūsų dėl skirtingų priežasčių ir reikalų tenka vykti į užsienį: kas vyksta aplankyti artimųjų, kas mokslo ar darbo reikalais, kas važiuoja poilsiauti ir t.t. Nuo kelionės pobūdžio, tikslo, ekonominių galimybių ir asmeninių prioritetų dažnai priklauso pasirenkama transporto rūšis. Šiuo metu labiausiai dominuoja kelionės autobusu ir lėktuvu (asmeninis automobilis – keliaujant savo šalyje).

Tarp kelionės lėktuvu ir autobusu: kodėl verta pasirinkti vežėjų paslaugas?

Kiekviena keliavimo rūšis turi jai būdingus privalumus ir trūkumus. Keliaujant autobusu ar mikroautobusu kelionės vykdomos iš įvairių miestų ir miestelių. Dažniausiai mikroautobusai atvažiuoja ir veža į Angliją nuo pat namų iki sutartos vietos, kas yra labai patogu, ypač vykstant vieną pirmųjų kartų. Taip netenka su daug daiktų ieškoti tinkamo transporto, kurio pagalba galėtumėte pasiekti galutinį tikslą. Keliaujant mikroautobusais galima pasiimti dažniausiai neribotą kiekį daiktų, be abejo, įvertinant žmogiškąjį faktorių ir prieš tai pasakant vežėjui, kiek lagaminų planuojama pasiimti kartu. Tiesa, keliaujant autobusu sugaištama daugiau laiko, tačiau tuo pat metu galima pamatyti ir tas šalis, pro kurias kelionės metu yra pravažiuojama. Be to, dėl kelionės mikroautobusu galima susitarti prieš daug laiko, žinant tikslią datą, arba prieš kelias dienas. Tuomet pasiūloma artimiausia kelionės data. Kadangi pervežimai vykdomi keletą kartų per savaitę, tad tikėtina, kad prireikus keliauti, bus galima išvykti jau tą pačią savaitę.

Keliaujant lėktuvu didelį sausumos atstumą ar atstumą virš jūros galima įveikti per trumpesnį laiką nei pasirinkus kitą transportą, tad taupantiems laiką tai vienas aktualiausių keliavimo būdų. Tačiau kelionės lėktuvu turi savo trūkumų: oro uostai dažniausiai išsidėstę didžiuosiuose miestuose ar šalia jų, tad tenka kitu transportu nuvykti iki jų, o nuskridus į kitą šalį galvoti, kaip nuvažiuoti iki reikiamos vietos. Taip pat problema, jei norima su savimi pasiimti daugiau daiktų, kadangi skrendant lėktuvu apmokestinamas kiekvienas papildomas bagažo kilogramas. Jei siekiama nepermokėti, kelionę pravartu užsisakyti daug anksčiau, kadangi artėjant kelionei bilietai stipriai brangsta.

Įmonėje dirbantys vairuotojai, kurie veža į Angliją, turi didesnį negu 5 metų vairavimo stažą, kurio kitos įmonės iš savo darbuotojų nereikalauja. Mūsų komanda siekia profesionalaus rezultato, todėl vykdo naujų ir esamų darbuotojų apmokymus, instruktažą. Visi vairuotojai supažindinami ne tik su pagrindiniu darbo pobūdžiu, bet ir su galimomis susidurti situacijomis. Aiškinamės, kaip jas derėtų spręsti, kad realiai nutikus, vairuotojai jau žinotų, kaip elgtis ir nesiblaškytų abejodami. Taip pat svarbu tai, jog kelionėje visuomet yra du vairuotojai, kas užtikrina kelionės saugumą ir greitesnį keliavimą.

Papildomos mūsų siūlomos paslaugos – siuntų gabenimas ir gyvūnų pervežimas

Nors mūsų pagrindinė sfera yra keleivių pervežimas, tačiau tuo neapsiribojame ir profesionaliai teikiame siuntų gabenimo paslaugas bei galime pervežti Jūsų augintinius. Vežamos siuntos į Angliją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Tai patogus ir greitas būdas, kadangi siuntos į Angliją gabenamos taip pat dažnai, kaip vykdomi keleivių pervežimai. Tad norint įdėti siuntą nereikia nereikia laukti kelių savaičių, dažniausiai krovinį galime paimti į artimiausiu metu planuojamą kelionę. Tereikia iš anksto sutarti laiką ir neilgai trukus siunta pasieks gavėją.

Taip pat veikla, kuri susilaukia daug klientų dėmesio – augintinių pervežimas. Žinome, kad dažnai vykstant į kitą šalį trumpam ar visam laikui nenorima ar nėra galimybės kažkur palikti savo gyvūno, norisi jį pasiimti kartu. Tačiau labai mažai įmonių, kurios turi licenziją ir gali tuo užsiimti, kadangi tam reikia sugaišti daug laiko. Mūsų komanda vieningai sutaria, jog turintys gyvūnų ir norintys juos pasiimti kartu – turi turėti tokią galimybę ir mes padedame ją įgyvendinti. Pasirūpiname saugiu ir patogiu gyvūnų pervežimu, sudarant visas komfortabilias sąlygas, kad keleiviai ir jų augintiniai patirtų kuo mažiau streso.